va vous faciliter la vie

ondernemingsloket

FORMALIS heeft 34 kantoren over heel het land verspreid

Adressen

Maatschappelijke zetel

Lombardstraat 34-42 (geen loket op dit adres)
1000 Brussel
Tel. : 02/545.58.00 
BTW BE 0480 605 997
info@formalis.be

 

Brussel

 
Fonsnylaan 40
1060 Brussel
Tel. : 02/507.16.63 of 02/507.16.64
Fax : 02/507.15.00
Brussel@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u (enkel op afspraak)
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 

Antwerpen

 Bouw - Van Rijswijckplaats 7 bus 2
2000 Antwerpen
Tel. : 03/203.44.00 - Fax : 03/232.79.37
antwerpen@formalis.be
9 u - 12 u
14 u - 17 u
Woe: tot 19 u op afspraak
 
 Group S - Arenbergstraat 24
2000 Antwerpen
Tel. : 03/221.02.37 of 38 - Fax : 03/221.02.03
arenberg@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u (enkel op afspraak)
Woe: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Parklaan 44
2300 Turnhout
Tel. : 014/42.00.71 - Fax : 014/42.04.34
kempen@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
 

Limburg

 Prins Bisschopssingel 34A
3500 Hasselt
Group S
Tel. : 011/26.55.10 - Fax : 011/26.55.00
Bouw
Tel. : 011/30.10.30 - Fax : 011/22.29.38
hasselt@formalis.be
8:15 u - 12.00 u
13.00 u - 17.00 u
Ma: tot 19 u op afspraak
Woe & Vr: tot 16.00 u
 
 Burgemeester Van Lindtstraat 2
3900 Overpelt
Tel. : 011/80.77.40 - Fax : 011/66.56.63
overpelt@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Bedrijvencentrum Aksent
Industrieweg Noord 1118 bus 7
3660 Opglabbeek
Tel. : 089/81.24.36 - Fax : 089/30.68.98
opglabbeek@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 

Oost-Vlaanderen

 Kareelstraat, 138 bus 2
9300 Aalst
Tel. : 053/77.44.10 - Fax : 053/71.07.35
aalst@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
 Tramstraat 59
9052 Zwijnaarde
Tel. : 09/244.45.00 - Fax : 09/244.45.10
gent@formalis.be
9 u - 12 u
13 u - 16 u
Ma: tot 19 u op afspraak
Di tem Do: tot 17 u op afspraak
 Kortrijksesteenweg 88
9830 Sint-Martens-Latem
Tel. : 09/243.92.36 - Fax : 09/225.66.63
sintmartenslatem@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
 Kleine Laan 29
9100 Sint-Niklaas
Tel. : 03/760.01.87 - Fax : 03/778.17.35
Tel. : 03/760.18.83 - Fax : 03/760.15.85
waasland@formalis.be
9 u - 12 u
13 u - 17 u
 

West-Vlaanderen

 
 Kortrijksestraat 389D
8500 Kortrijk
Group S
Tel. : 056/27.04.08 - Fax : 056/27.04.00
Bouw
Tel. : 056/26.81.50 - Fax : 056/26.81.55
kortrijk@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di & Wo: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Zandvoordeschorredijkstraat 289
8400 Oostende
Group S
Tel. : 059/55.27.69 - Fax : 059/55.27.61
oostende@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Ma: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Kleine weg, 239b
8800 Roeselare
Tel. : 051/26.73.56 - Fax : 051/24.48.29
roeselare@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 

Vlaams Brabant

 Kardinaal Mercierlaan 65
3001 Leuven
Tel. : 016/20.23.20 - Fax : 016/22.22.14
leuven@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Groenveld 30/1
1930 Zaventem
Tel. : 02/713.63.90 - Fax : 02/713.63.99
zaventem@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 

Brabant Wallon

 Av. Victor Hugo 32
1420 Braine l'Alleud
Tel. : 02/386.16.40
Fax : 02/384.07.19
braine@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Woe: tot 19 u op afspraak
 
Rue des Croix du Feu 5
1420 Braine l'Alleud
Tel. : 02/389.48.33
Fax : 02/384.81.28
braine@formalis.be
8u30 - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 

Hainaut

 CCI du Hainaut ASBL
Avenue Général Michel, 1C
6000 Charleroi
Tel. : 071/32.11.60 - Fax : 071/33.42.18
anne.francoise.meuter@ccih.be
9 u - 12 u
14 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
Bd. Audent 25
6000 Charleroi
Tel. : 071/65.03.32 - Fax : 071/20.91.89
charleroi-audent@formalis.be
9 u - 12 u
13u30 - 16u30
Ma tem Do: tot 17 u op afspraak
 
 Rue de la Rivelaine 2
6061 Montignies s/S
Tel. : 071/31.30.41 - Fax : 071/30.24.30
charleroi-montignies@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
Di: tot 19 u op afspraak
 
 Bd du Tivoli 98/1
7100 La Louvière
Tel. : 064/22.10.15 - Fax : 064/26.47.60
lalouviere@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
 Rue des Sandrinettes 25 bte 3
7033 Cuesmes
Tel. : 065/40.68.12 - Fax : 065/40.68.00
mons@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Woe: tot 19u op afspraak
Vr: tot 16u
 
 Espace Wallonie Picarde
Rue du Follet 10/002
7540 Kain
Tel. : 069/88.95.80 - Fax : 069/84.14.86
tournai@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 CCI Wallonie Picarde
Rue de la Terre-à-Briques 29A
7522 Marquain
Tel. : 069/89.06.83 - Fax : 069/89.06.88
cci-tournai@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16
 
 CCI Wallonie Picarde
Centre Futur X
Boulevard Industriel 80
7700 Mouscron
Tel. : 056/85.66.66 - Fax : 056/85.66.65
cci-mouscron@formalis.be
8.30 u - 12 u
13.30 u - 17 u
 

Liège

 Parc d'Affaires Zénobe Gramme
Square des Conduites d'Eau 3-4
4020 Liège
Tel. : 04/221.77.94 - Fax : 04/221.19.36
liege@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Do: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
Galerie de la Sauvenière 5
4000 Liège
Tel. : 04/232.42.82 - Fax : 04/222.39.54
liege@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
 Avenue du Parc 42
4650 Chaineux
Tel. : 087/29.10.60 - Fax : 087/29.10.67
verviers@formalis.be
9 u - 12 u
13 u - 17 u
 

Luxembourg

 Rue Paul Reuter 41
6700 Arlon
Tel. : 063/21.87.95 - Fax : 063/23.28.02
arlon@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
 Rue du Sablon 55
6600 Bastogne
Tel. : 061/21.38.20 - Fax : 061/21.73.11
bastogne@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Vr: tot 16 u
 
 Rue Fleurie 2/5
6800 Libramont
Group S
Tel. : 061/23.96.10 - Fax : 061/23.22.53
Bouw
Tel. : 061/23.07.70 - Fax : 061/22.34.35
libramont@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Do: tot 19 u op afspraak
 
CCI du Luxembourg Belge
Grand' Rue 1
6800 Libramont
Tel. : 061/29.30.40 - Fax : 061/29.30.69
libramont@formalis.be
9 u - 12 u
14 u - 17 u
Di: tot 19 u op afspraak
 
  Antenne Marche:
  Place aux Foires 7
  6900 Marche
  Tél . : 084/41.36.20 - Fax : 084/31.12.54

marche@formalis.be
Ma : 14 u - 17 u 30
Di - Vr: 9 u - 13 u en 14 u - 17 u 30
 

Namur

 Avenue Prince de Liège 91
5100 Jambes
Tel. : 081/71.60.00 - Fax : 081/71.60.02
namur@formalis.be
8 u - 12 u
13 u - 17 u
Do: tot 19 u op afspraak
Vr: tot 16 u
 
Top